Dodaj ogłoszenie

OGŁOSZENIA PREMIUM

Dam pracę

"REMA" S.A w Reszlu zatrudni Pana lub Panią na stanowisko specjalisty ds. serwisu i jakości. Od potencjalnych kandydatów oczekujemy minimum średniego wykształcenia mile widziane wyższe, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, znajomości podstawowych programów biurowych pakietu MS Office, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, asertywności, zdyscyplinowana oraz dyspozycyjności.
Zakres obowiązków:

  1. Odbieranie zgłoszeń gwarancyjnych, pogwarancyjnych w j. polskim, j. angielskim (e-mail, telefon)
  2. Korespondencja zwrotna z klientami
  3. Prowadzenie pełnej ewidencji, rejestracja wydań części z magazynu
  4. Realizacja wysyłek części w ramach gwarancji
  5. Planowanie uruchomień, uzgodnienia terminowe z klientami
  6. Ewidencja kart gwarancyjnych dla maszyn z wydłużoną gwarancją
  7. Ewidencja uruchomień zlecanych firmom zewnętrznym
  8. Kontrola jakości wyrobów gotowych
  9. Kontrola poprawności dokumentacji dtr dostarczanych do klienta łącznie z maszyną.
  10. Rozliczanie pracowników serwisu (pracowników będących w delegacji na zlecenie serwisu)
  11. Prowadzenie ewidencji przebiegu samochodu serwisu
  12. Zadania z zakresu marketingu w przypadku znajomości j. angielskiego (korespondencja handlowa, materiały reklamowe)
Ponadto zatrudnimy pracownika na stanowisko ślusarza produkcyjnego.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie i chciałbyś/ chciałabyś zdobyć nowe dodatkowe doświadczenie zawodowe prześlij swoje cv na adres kadry@rema-sa.pl , zadzwoń pod nr. telefonu 600 474 161 lub złóż osobiście w Dziale Zasobów Ludzkich„REMA” S.A w Reszlu ul. Bolesława Chrobrego5.

REMA S.A w Reszlu, tel. 600 474 161 , e-mail

Dam pracę

"REMA" S.A w Reszlu zatrudni do pracy osobę na stanowisko kierowcy wózka widłowego. Wymagane ważne uprawnienia dozorowe do obsługi transportu bliskiego.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie i chciałbyś zdobyć nowe dodatkowe doświadczenie zawodowe prześlij swoje cv na adres kadry@rema-sa.pl lub zadzwoń pod nr telefonu 600 474 161

REMA S.A, tel. 600 474 161, e-mail

Inne

Wynajmę małe mieszkanie w bloku w Reszlu przy ulicy Słowiańskiej z balkonem, centralne ogrzewanie.

ogłoszenie dodano: 2021-01-19

Inne

DJ KONRAD - śpiewający dj z akordeonemOprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy.Prezentuję bardzo szeroki repertuar, prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke.Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/, laserowe i ledowe oświetlenie, wytwornice dymu, baniek najlepszych firm, sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia, a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje sto procent Państwa zadowolenia.Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dj odtwarzania muzyki, ale dodatkowo gram na akordeonie, keyboardzie i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi .Wstawiam faktury vat.Istnieje również możliwość występu wokalistki.zapraszam na:www.djkonrad.pl

Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje, przesyłam drogą mailową.email: dj523@wp.pltel: 731730807

Inne

Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny, jubileusz, uroczystość firmową, piknik, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnychWięcej szczegółów nawww.djkonrad.pl

Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailowąWystawiam faktury vatemail: dj523@wp.pltel: 731730807

Sprzedam

Inwestycja w Elektrownie wiatroweMamy propozycję notarialnego nabycia udziałów w spółce celowej  EEW13 Sp. z o.o., która będzie zarabiała na sprzedaży odnawialnej energii pochodzącej z pracy elektrowni wiatrowej.

Na luty 2021 zaplanowany jest transport najlepszego egzemplarza turbiny Vestas V90 na 105 m wieży, dla projektu EEW13.Projekt ma pozwolenie na budowę dla tego modelu, czyli wszystkie formalności są już załatwione.Elektrownie Vetas model V90 słyną z wydajności i bezawaryjności, co potwierdzają dwie takie maszyny, eksploatowane przez nas w elektrowni EEW15, gdzie dostępność sięga 99,5% dni w roku, czyli praktycznie non stop pracują i zarabiają dla nas.

Przewidywana rentowność: 10,8% rocznie i 11,8 w pakiecie VIPPróg wejścia: 70.000 zł i 320.000 w pakiecie VIPTermin realizacji: Q1 2021Start realizacji - rozpoczęto budowę infrastruktury towarzyszącej

Udział w projekcie, opierającym się na zasadzie wygrany-wygrany, zakłada uzyskiwanie atrakcyjnego dochodu pasywnego przez kilkadziesiąt lat, plus możliwość wzrostu wartości posiadanych udziałów w przyszłości jak wymienimy turbinę na nowy lepszy model.Inwestycja w Elektrownie wiatrowe pozwala chronić kapitał przed inflacją, bo ceny energii są jednym z głównych składników koszyka inflacyjnego.

Zapraszam po więcej informacji.Proszę o imię i adres-email, dla chętnych nr tel.   malgorzatarosiak777@gmail.comtel.:79 3 113 417

Sprzedam

sprzedam jajka wiejskie, 80gr za sztukę. Możliwy dowóz na terenie Reszla. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod podanym nr telefonu. :)

ogłoszenie dodano: 2021-01-18

Kupię

RESTRUKTURYZACJA dla Przedsiębiorców – zarówno Tych prowadzących Jednoosobową Działalność Gospodarczą jak i dla Spółek. Jeżeli chcesz:• naprawić i oddłużyć przedsiębiorstwo/Spółkę,• uniknąć ogłoszenia jego upadłości• uchronić się przed orzeczeniem zakazu prowadzenia działalności gospodarczej,uchronić przed z art. 233/299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również art. K.s.h. Doświadczenie: Skutecznie uwalniamy z 299 ksh. Pomagamy w trakcie, jak i przed kontrolami z UKS/KAS/ZUS. Jesteś nękany przez US KAS UKS ZUS PIP PIH? Zagubiłeś dokumentację finansową? Kancelarie straszą 299 KSH? pomoże w każdym z wymienionych przypadków! Jesteśmy obecni na rynku od 1999 roku. Kierujemy się przede wszystkim praktyką - nie teorią, oraz doświadczoną kadrą. Właśnie w tym tkwi NASZA PRZEWAGA, czyli zespół Praktyków z wieloletnim doświadczeniem w sprawach związanych z upadłościami Spółek i osób prywatnych. Zajmując się poszczególnym przypadkiem staramy się dokładać niezwykłej sumienności i staranności, zdając sobie sprawę, że jest to często walka o być, lub nie być nie tylko przedsiębiorcy, ale również człowieka i jego rodziny. Każdy z nas ma prawo podjąć ryzyko bycia przedsiębiorcą, wielu z nas to się nie udaje. I tym staram się pomagać. Specjalizujemy się w szeroko pojmowanym prawie gospodarczym, handlowym w tym w szczególności w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.Występujemy, jako zarząd kryzysowy w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie jest wstanie udźwignąć ciężaru związanego z prowadzeniem spółki (utrata płynności finansowej, egzekucja wierzycieli, brak możliwości ogłoszenia upadłości ze względu na brak środków na pokrycie postępowania upadłościowego, Tworzenie na bazie przedsiębiorstwa w likwidacji nowego podmiotu, wykorzystać potencjał spółki .Przejmujemy role likwidatorów jak i zarządu kryzysowego spółki występujemy w procesie restrukturyzacji. www.skupspolek.com deberg@skupspolek.com telefon: 794-784-794

ogłoszenie dodano: 2021-01-17
<<<  -   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   -  >>>
kontakt