Dodaj ogłoszenie

OGŁOSZENIA PREMIUM

Dam pracę

„REMA” S.A w Reszlu poszukuje kandydata do pracy na stanowisko prostowacza blach i profili stalowych za pomocą młota ręcznego i hydraulicznego. Od kandydata oczekujemy umiejętności manualnych, posługiwania się liniałem, szczelinomierzem oraz przyrządami do pomiaru badania twardości metalu ( umiejętności łatwe do opanowania).Chętne osoby mogą przesłać cv na adres kadry@rema-sa.pl .Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 661 141 964 lub 600 474 161

"REMA" S.A., tel. 600474161, e-mail

Inne

Ogłoszenie w sprawie segmentu kuchennego jest nieaktualne.


ogłoszenie dodano: 2021-04-19

Inne

Oddam segment kuchenny. Zdjęcie po kontakcie na sms


ogłoszenie dodano: 2021-04-16

Inne

Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówić po niemiecku, to czytaj dalej.

Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. A może nigdy nie uczyłaś się tego języka?

Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość, sposób?

Czy masz zdolności językowe? Ja miałam szczęście bo wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę.

Dlatego wiem jak pomóc osobą, które są za granicą lub dopiero jadą do Niemiec, Szwajcarii czy Austrii... Wielu z moich Uczniów dostało tam pracę lub zdało egzamin zawodowy na przykład na kierowcę autobusu.

Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki i to takich tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział  konkretne postępy.

Prowadzę spotkania indywidualne lub w 2 osobowych grupach bez kamerki i z kamerką. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Oczywiście chętnie pomogę Ci w sprawach technicznych, np. przy założeniu darmowego programu Skype, potrzebnego do bezpłatnych rozmów na odległość.

1. Ze mną możesz umawiać się z zajęć na zajęcia i przekładać je dowolnie,2. Poprawisz znajomości języka w krótkim czasie – 3 miesiące,3. Przełamiesz strach przed mówieniem po niemiecku,4. Zaczniesz mówić gramatycznie.

Dla mnie najważniejsze jest to, że widzę jakie postępy robią moi dorośli Uczniowie. Poza tym lubię uczyć i to bardzo pomaga.

Napisz do mnie dzisiaj i umów się na zajęcia próbne.

JolantaMail: jolanta.niemiecki@interia.plwww.niemie cki-skype.pl790 701 508

PS 1 Nie ryzykuj i korzystaj z 20 minut bezpłatnych zajęć pokazowych.

PS 2Poznaj innych, którzy już uczą się przez Skype. Wejdź na:https://www.facebook.com/pages/Niem iecki-przez-Skype/170128373124894?ref=hl


ogłoszenie dodano: 2021-04-16

Inne

Do wynajęcia rębaki, rozdrabniacze, przesiewacze wraz z operatoremDo wynajęcia posiadamy rębaki, rozdrabniacze, przesiewacze wraz z operatorem. Możliwość wynajmu usługi załadunku HDS-em.

- RĘBAKI/ ROZDRABNIACZE (wolnoobrotowe, szybkoobrotowe, jednowałowe) Specjalizujemy się w rozdrabnianiu odpadów komunalnych, odpadów wielkogabarytowych, odpadów przemysłowych, palet, podkładów kolejowych, drzew czy karpin itp. W składzie parku maszynowego, mamy do Państwa dyspozycji, między innymi Doppstadt DW-3060. Większa liczba zębów na wale, bo aż 42!! Daje nam drobniejszą frakcję końcową.

- PRZESIEWACZE (bębnowe, gwiaździste)Sita świetnie spełniają swoją rolę podczas przesiewania odpadów komunalnych, kompostu, ziemi, zrębki, biomasy itp.Dysponujemy jednym z najbardziej wydajnych oraz precyzyjnych sit. KOMPTECH Multistar XL3. Świetnie radzi sobie z mokrym towarem ( nie zapycha się ). Precyzyjnie odsiewa na 3 frakcje.

             USŁUGI PROWADZIMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Dogodne warunki współpracy, ceny ustalane są indywidualnie.

Filmiki maszyn:https://www.youtube.com/channel /UCewzt_YlP8RXSwljoEZ1FkA

FBhttps:/ /www.facebook.com/Plurimo-10474192810644 7

Tel: 790 300 550

ZAPRASZAMY


ogłoszenie dodano: 2021-04-15

Inne

Znaki drogowe, progi zwalniające, lustra drogowe, bariery, BRDZapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Nasza specjalizacja:

-znaki przeciwpożarowe, ewakuacyjne, BHP, informacyjne-oznakowanie indywidualne wg. potrzeb Klientów, znaki nietypowe-aktywne przejścia dla pieszych-znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (bariery PCV, progi zwalniające, słupki, pachołki itp.)-lustra drogowe, magazynowe-farby drogowe, masa asfaltowa na zimno

Obsługujemy jednostki budżetowe, firmy, zakłady produkcyjne w zakresie dostaw asortymentu drogowego.

Monter drogowy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, oznakowania ewakuacyjnego, przeciwpożarowego, BHP.

Nasze doświadczenie zebraliśmy przy współpracy z liderami produkcji oznakowania.

Specjalizujemy się w dostawach oznakowania na terenie całej Polski.

Produkujemy oznakowanie indywidualne, doradzamy w doborze znaków, realizujemy produkcje nietypowe.

Nasze produkty wyróżnia najwyższa jakość na rynku.

www.monterdrogowy.pl biuro@monterdrogowy.pl  tel. 781 410 470

ZAPRASZAMY DO KIEROWANIA ZAPYTAŃ OFERTOWYCH


ogłoszenie dodano: 2021-04-14

Inne

Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych.Witaj,mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegoi praktycznego posługiwania się językiem angielskim.

Od dłuższego czasu uczę języka angielskiego przez Internet (Skype).Skupiam się na dorosłych, którzy pracują lub wybierają siędo Anglii, Irlandii lub Holandii.

Dlaczego uczę w ten sposób?Dlatego, że TAK JEST PROŚCIEJ i SKUTECZNIEJ.

Zastanawia Cię może, jak to możliwe, ale to jest logiczne.Podczas kontaktów „na żywo” nawet 40% co mówimy odgadujemy z mowy ciała, z ruchu rąk i wyrazu twarzy.

Pewnie musisz rozmawiać przez telefon, chcesz oglądać TV i słuchać radia po angielsku. Chcesz rozumieć angielski i umiećw tym języku poprawnie mówić. Na pewno lepsza praktyczna znajomość przyda Ci się w pracy lub podczas odrabiania lekcji z dzieckiem.

Nasze wspólne zajęcia zacznijmy najlepiej od tego, że napiszesz mi,do czego potrzebny Ci jest język angielski, jakie są Twoje cele,w czym czujesz się pewnie, a w czym słabo.

Tempo nauki dostosuję do Twoich potrzeb.

Czekam na Twojego maila !

Joanna – lektor z pasjąjoanna.angielski@interia.plwww .angielski-skype.pl575 249 030

PS. Skorzystaj TERAZ z gratisowych zajęć próbnych. Szybkoprzekonasz się czy warto.


ogłoszenie dodano: 2021-04-12
<<<  -   1    2    3    4    5    6   -  >>>
kontakt