Dodaj ogłoszenie

OGŁOSZENIA PREMIUM

Dam pracę

"REMA" S.A w Reszlu zatrudni Pana lub Panią na stanowisko specjalisty ds. serwisu i jakości. Od potencjalnych kandydatów oczekujemy minimum średniego wykształcenia mile widziane wyższe, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, znajomości podstawowych programów biurowych pakietu MS Office, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, asertywności, zdyscyplinowana oraz dyspozycyjności.
Zakres obowiązków:

  1. Odbieranie zgłoszeń gwarancyjnych, pogwarancyjnych w j. polskim, j. angielskim (e-mail, telefon)
  2. Korespondencja zwrotna z klientami
  3. Prowadzenie pełnej ewidencji, rejestracja wydań części z magazynu
  4. Realizacja wysyłek części w ramach gwarancji
  5. Planowanie uruchomień, uzgodnienia terminowe z klientami
  6. Ewidencja kart gwarancyjnych dla maszyn z wydłużoną gwarancją
  7. Ewidencja uruchomień zlecanych firmom zewnętrznym
  8. Kontrola jakości wyrobów gotowych
  9. Kontrola poprawności dokumentacji dtr dostarczanych do klienta łącznie z maszyną.
  10. Rozliczanie pracowników serwisu (pracowników będących w delegacji na zlecenie serwisu)
  11. Prowadzenie ewidencji przebiegu samochodu serwisu
  12. Zadania z zakresu marketingu w przypadku znajomości j. angielskiego (korespondencja handlowa, materiały reklamowe)
Ponadto zatrudnimy pracownika na stanowisko ślusarza produkcyjnego.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie i chciałbyś/ chciałabyś zdobyć nowe dodatkowe doświadczenie zawodowe prześlij swoje cv na adres kadry@rema-sa.pl , zadzwoń pod nr. telefonu 600 474 161 lub złóż osobiście w Dziale Zasobów Ludzkich„REMA” S.A w Reszlu ul. Bolesława Chrobrego5.

REMA S.A w Reszlu, tel. 600 474 161 , e-mail

Dam pracę

"REMA" S.A w Reszlu zatrudni do pracy osobę na stanowisko kierowcy wózka widłowego. Wymagane ważne uprawnienia dozorowe do obsługi transportu bliskiego.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie i chciałbyś zdobyć nowe dodatkowe doświadczenie zawodowe prześlij swoje cv na adres kadry@rema-sa.pl lub zadzwoń pod nr telefonu 600 474 161

REMA S.A, tel. 600 474 161, e-mail

Inne

Wynajmę małe mieszkanie w bloku w Reszlu przy ulicy Słowiańskiej z balkonem, centralne ogrzewanie.

ogłoszenie dodano: 2021-01-19

Inne

DJ KONRAD - śpiewający dj z akordeonemOprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy.Prezentuję bardzo szeroki repertuar, prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke.Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/, laserowe i ledowe oświetlenie, wytwornice dymu, baniek najlepszych firm, sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia, a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje sto procent Państwa zadowolenia.Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dj odtwarzania muzyki, ale dodatkowo gram na akordeonie, keyboardzie i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi .Wstawiam faktury vat.Istnieje również możliwość występu wokalistki.zapraszam na:www.djkonrad.pl

Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje, przesyłam drogą mailową.email: dj523@wp.pltel: 731730807

Inne

Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny, jubileusz, uroczystość firmową, piknik, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnychWięcej szczegółów nawww.djkonrad.pl

Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailowąWystawiam faktury vatemail: dj523@wp.pltel: 731730807

Inne

Wynajmę garaż murowany z głębokim kanałem o powierzchni 25m² (garaż) oraz małe pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 5m². Garaż idealny do drobnych jak i większych napraw samochodu.Garaż znajduje się w miejscowości Troksy oddalone od Reszla o 6 km.Z dobrą drogą dojazdową.

ogłoszenie dodano: 2021-01-16

Inne

Dodaj bezpłatne ogłoszenie , możesz dodać zdjęcia, ogłoszenie możesz dodać do wielu działów tematycznych bezpłatnie lub jest możliwość wyróżnienia . Nasz portal ogłoszeniowy oferuje również możliwość zamieszczenia banerów reklamowych . Nie weryfikujemy treści ogłoszeń. http://www.kraken.ac

Inne

Nie patrz na metrykę! Niemiecki dla dojrzałych przez SkypeWitaj,czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język niemiecki ?

O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też niemieckijest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów „na żywo” na tematy zawodowe.

Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy niemieckiego, które prowadzę na Skype.

Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze.Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które być straciła na dojazdy na kursy stacjonarne.

Pamiętaj - praktyczna znajomość języka to lepsza praca, wyższe zarobki i szanse na Twój rozwój zawodowy i awans. Ucząc się szybciej zyskujesz czas i pieniądze !

Kluczowy jest wybór odpowiedniej metody.Jest jeszcze jeden powód, dla którego nauka przez Skype jest korzystna.

Nauka języka w ten sposób gwarantuje dużo lepsze efekty, ponieważ opiera się na rozumieniu ze słuchu. Dzięki temu szybciej i lepiej będziesz rozumieć język podczas rozmów telefonicznych, w pracy oraz w miejscach publicznych.

Naprawdę warto polepszyć Twoją znajomość języka niemieckiego. Zachęcam Cię do zgłoszenia się za pomocą formularza na mojej stronie. Możesz też odpowiedzieć na tego maila. Na pewno udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Jolantalektor j. niemieckiegoMail: jolanta.niemiecki@interia.plwww.niemie cki-skype.plTel: 790 701 508

PS. Nauka języka może być przyjemna i niedroga. Zacznij teraz, możesz tylko zyskać !Skorzystaj z próbnych zajęć gratis !

PS 1Codziennie znajdziesz inspirujące materiały na: https://www.facebook.com/Niemiecki-prz ez-Skype-170128373124894/?ref=hl

ogłoszenie dodano: 2021-01-15
<<<  -   1    2    3    4    5    6    7    8   -  >>>
kontakt